| RobyHahaha a întrebat:

am un iphone 4s si mi.am uitat parola la el si am epuizat si incercarile si trebuie sa ma conectez la ituns, dar daca ma conectez la ituns pe calculator o sa mi se stearga absolut tot din telefon. cum pot salva pozele din telefon? dau funda!

1 răspuns:
| f0reverdAKiNG a răspuns:

Pai ai 3 butoane principale ai: apesi pe ala de difuzor +,- care vrei, apoi pe cel de repaus adica cel de pe partea cealalta si mai apoi pe cel din mijloc al ifonu-lui ala de jos cercul, partratul ala simultan funda?