| Mioara95 a întrebat:

.am un laptop Toshiba si nu merg butoanele de pe tastatura entru volum, luminozitate, etc. butoanele optionale. cine ma poate ajuta? e nou.ce trebuie sa instalez ca sa functioneze butoanele? fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Inna pai fi atenta, trebuie sa instalezi toate driverele de la laptopwinking si dupa care vezi ca pe tastatura undeva ai un buton numit : Fnwinking ti apasat acel buton dupa care apesi si butoanele de volum sau care ai tu nevoie in acelasi timp cat ai apasat si Fnwinking sper ca iti va mergewinking funda big grin?

| Assu53 a răspuns:

App am uitat sa iti zic ca acel Fn vine de la denumirea " function"winking, toate laptopurile noi au asa ceva tongue