| ewe a întrebat:

am un nokia 6280 si nu mereg sa mai trimit mesaje.adica dupa ce le dau expediere ncearca sa se trimita dupa care zice expediere nereusita si verifica detaliile. ce sa fac sa pot trimite iar mesaje? Va rog e urgent! Ofer funda!

1 răspuns:
| madutza27 a răspuns:

Si eu am patit la fel cu telu meu daca dai funda te ajut.Deci trebuie sa inti in meniul telefonului dai la mesaje dupa aia dai la setari mesaje si dai la profil expediere si scrie Orange smsc dai acolo si scrii codul asta la nr centru de mesaje:0040744946000 faci la fel la toate eu asa am facut si acum merge succes si astept fundita