| maria3450 a întrebat:

Bună, am un prieten de care sunt foarte îndrăgostită, dar am fost cu el și nu a luat în serios nimic din relația noastră.
Prietena mea zice că el îi zicea de repetate ori ca-i place de unele și-i zicea să nu-mi zică.
Oare mai am șanse să fiu cu el.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te amagesti singura daca vrei sa mai fii cu el. Oricum nu-i poti interzice sa stea de vorba si cu alte fete.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu te sfatuiesc sa fii cu el, odata ce nu te place atat de mult incat sa fie doar cu tine ci umbla cu mai multe deodata.

De ce nu-ti cauti un biata serios, care sa te placa si el?

| maria3450 explică (pentru Violleta2022):

Ok dar cum fac sa-l uit e așa perfect?

| Violleta2022 a răspuns (pentru maria3450):

Focusandu-te pe carte si invand pe rupe, in felul asta nu mai ai timp sa te gandesti la acel baiat.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este ala, care ti-a rupt fundul la sex a n a l de te plangi pe alt topic ca te doare curul?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, mai ai.

| Ariana131 a răspuns:

Păi ai spus ca nu a luat nimic în serios cât ai fost cu el, acum ești iar îndrăgostită de el? Eu zic mai bine sa cauți alt băiat care sa ia in serios relația și sa fie respect și iubire. Dacă ii plac mai multe fete înseamnă ca e doar un copil care nu știe ce vrea de la viață, nu vrea sa aibă responsabilități. Cel mai bine, după părerea mea, lasa l sa fie copil în continuare si cauta pe altcineva care știe cum sa se comportehappy

| maria3450 explică (pentru Ariana131):

Nu-i chiar copil e foarte serios doar că imediat ii fura câte una atenția