| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung a5 2017 e super blana dar vreau sa imi iau un iphone, imi plac mai mult. Un se, nu stiu daca chiar merita dar imi place iphone mai mult. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| masalusofronie a răspuns:

Ei bine nu am avut experiente de acest gen pana acum ce am incercat eu este total altceva. si anume. am fost la un salon specializat cand aveam doispe ani si am reusit sa imi trifurc limba (adica sa o impart in trei parti in loc de doua) procedura a fost foarte simpla, m-a ajutat extrem de mult ca inainte am baut un pahar cu amestec de furazolidon si lapte de cuc si lapte de tap in proportie 24:127:53, bafta sper sa nu ita cada limba