| Ancuutsa a întrebat:

am un Samsung galaxy fit s5670 si nu stiu cum sa schimb tonul de apel, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| janynefeaver a răspuns:

Intri in media player (la lista de redare a melodiilor), le dai play, iti alegi o melodie, apesi pe butonul de optiuni (la mine este in stanga, jos) si acolo va scrie "Setare melodie ca ton de apel". Dai ok si gata.

| Ancuutsa explică (pentru janynefeaver):

Si tonul de mesaj? Ai habar?

| david23tm a răspuns (pentru janynefeaver):

Mersi,m-ai ajutat si pe mine big grin

4 răspunsuri:
| janynefeaver a răspuns:

Din pacate, la tonul de mesaj poti alege doar din melodiile telefonului. La setari vei gasi optiunile necesare.

| janynefeaver a răspuns:

Ma bucur ca am putut sa va fiu de ajutor happy