| Dixiiie_9076 a întrebat:

happy am un samsung galaxy S 1 si nu pot reusii sa trimit melodii sau poze prin bluetooth. incerc incerc si tot incerc dar nu-mi gaseste asa numitii "devices". e ciudat pentru ca la setari bluetooth ii gaseste dar de acolo nu merge trimis nimic... putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Inceraca sa ti apasat pe melodia pe care o trimiti, si eu am tel d'asta si mie asa imi merge

2 răspunsuri:
| Dixiiie_9076 explică:

Nu-mi merge nici asa. telefon de tot c****l! straight facestraight face

| alexa_9292 a răspuns:

Buna! si eu am tot un telefon la felhappy daca nu poti sa trimiti prin bluetooth trimite-l prin mesajhappy dar sa fiti unul langa altulhappy mi-a recomandat un coleg si chiar mergehappy sper sa iti mearga si tie:*