| Aniela2777 a întrebat:

Am un Samsung GT-S5230 si as vrea sa-i schimb carcasa pentru ca e toata zgariata, si ecranul la fel..se poate sa o schimb? Daca merg la magazinul de unde l`am cumparat? ..sau altundeva.

Răspuns Câştigător
| BleahBluh a răspuns:

Pai normal ca merge sa o schimbi, dar iti sugerez cand o sa schimbi sa o faca un profesionist deoarece in carcasa se afla difuzorul, emitatorul si sunt cabluri din telefon in alea si nu stiu daca te descurci tu happy Carcase da poti gasi la magazine de telefoane straight face Sau daca nu gasesti poti comanda pe net tongue Bafta