| anonim_4396 a întrebat:

Am un site si caut moderatori pentru el pentru a aduce useri pe el,si pentru a forma o comunitate. Nu este chat,ci site cu diverse articole interesante,pentru cultura generala, dar exista si chat pe site. Doresc sa gasesc moderatori care sa imi aduca useri pe site. Cine este interesat sa imi trimita cerere de prietenie sau mesaj aici. site-ul este acesta http://din-inima.ucoz.ro

1 răspuns:
| paulpetrolistu a răspuns:

In primul rand e intrebare anonima si in al doilea rand as vrea eu