| corny04 a întrebat:

Buna happy
Am un Sony Ericsson Xperia MiniPro si nu pot sa trimit poze etc. prin bleutooth! waiting (imi apare ceva de gen "imperecheat dar neconectat")
Cine ma poate ajuta?
[Fundita]

3 răspunsuri:
| ThinkAgain a răspuns:

Eu!
vino la mine acasa si rezolv eu problema
fundita?

| corny04 explică (pentru ThinkAgain):

Mai astept si alte raspunsurihee hee

| Cold a răspuns:

laughing frate si eu am acelasi telefon sonny ericsson xperia x10 mini : iti apare asa la lista de asocierilaughing iti face asa pentru ca nu ai versiunea de android 2.1 asa imi facea si mie pana am dat update la el uite id meu : cold. 2011 o sa iti explic mai bine acolowinking