| username_8290 a întrebat:

am un sony ericsson xperia x8 si vreau sa bag jocuri pe el. dar problema e ca, jocurile care sunt deja in telefon nu sunt si ele intr-un fisier,, jocuri " ci direct in meniu! as putea sa bag?

si ce imi trebuie ( java ceva.) sa bag jocuri intr-un telefon normal ( cu acel fisier,, jocuri "

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti bagi jocuri? extensia ii.apk asa-i? unde le pui pe card? acu 2 zile mi-am luat un x8 si nu ma descurc.sa-mi trimiti te rog un site cu jocuri pe x8 :p mersi!

| OK_Tudor_1990 a răspuns:

Si daca n-am net pe telefon ce ma fac?

| alexander_7841 a răspuns:

Ca sa poti instala jocurile intra de pe telefon in aplicatia market care o ai in meniu si descarca de acolo Astro file manager. cu acesta poti vizualiza cardul de memorie si poti instala jocurile copiate din calculator.