| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon cumparat din Flanco pe care as vrea sa il duc in garantie (cand inregistrez nu se aude sunet, doar un bazait zgomotos care se mai aude si in timpul convorbirilor + uneori se opreste wifi-ul de unul singur + uneori se inchide chiar daca bateria e 100%). Mi-l primeste pentru asta? Dar daca are putin luata culoarea de pe butonul de on/off? De asemenea, nu mai am nici castile pentru el si nu stiu daca este nevoie si de ele. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ți-l primește oricum. Doar spart sau udat să nu fie, că pierzi garanția.