| BloodQueen a întrebat:

Am un telefon Huawei U8500, are Android, si vreau sa instalez IMVU 2GO,dar cand vreau sa instalez, spune ca nu se compatibil cu aplicatia...as avea nevoie de putin ajutor...ce trebuie sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Paiii... eu am avut Vodafone smart 2 si nu-mi mergeau multe jocuri desi avea android dar nu avea procesorul destul de mare.Ori te duci sa-ti mareasca procesorul ori iti iei alt telefot cu android mai bun. Ps : daca te duci sa-ti mareasca procesorul s-ar putea sa ti-l strice. Funda?