| Adriana_8922 a întrebat:

Am un telefon lg ku900i straight face si atunci cand setez o melodie ca ton de apel imi spune salvat dar atunci cand suna nu suna melodia pe care am ales`o eu, suna o melodie a telefonului incorporata [de aia naspa straight face ] dar atunci cand merg sa editez profilul si aleg melodia aceea si o salvez din nou imi spune melodie invalida straight facestraight face[la nici un profil nu merge ] ...si cand vreau sa vad informatiile melodiei imi arata la durata : 00:00 straight facestraight face dar cand o asculta in playerul muzical sau pur si simplu in fisierul de muzica si ma uit la informatii imi arata cat dureaza melodia de ex 03:30...si la toate melodiile imi face la fel straight face

Melodiile sunt oate mp3 si telefonul meu stupid suporta mp3 straight face

Inainte imi mergeau toate melodiile sad

De cestraight face? ce pot sa ii fac?!

2 răspunsuri:
| тøххynee a răspuns:

Nu stiu ce au telefoanele. ioi am Huawei g6600d si e foarte bun da are aceeasi problema.
cum zici tu.
daca stie cineva ce are sa imi spuna si mie ce sa fac.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Am avut si eu ku99o i. daca vrei sa pui o melodie ca ton de apel. prima data trebuie sa o muti de pe card pe telefon. si apoi va merge. happy