| Magnific a întrebat:

Buna am un Telefon Nokai 6680 si am auzit ca se poate pune GPS pe el. Are sistem de operare Symbian. si vreau sa stiu de unde pot descarca aplicatia aia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
soft de GPS si harti poti sa-ti pui pe telefon. Problema este ca nu stiu daca telefonul are antena/receptor de GPS, daca nu are o sa ai nevoie de un receptor prin bluetooth pe care sa-l conectezi la telefon. Eu am un Nokia 6210 navigator cu antena de GPS, si am cateva programe faine care se folosesc de GPS.

2 răspunsuri:
| Magnific explică:

Nu nu are GPS acum am aflat. nasol.ms oricum