| nutu222 a întrebat:

am un telefon nokia 5230.nu de mult cand vreau sa sun pe cinevaa imi apare eroare de conectare. si nu stiu ce sa facc.ma putetii ajutaa. funda mareee

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Te salut.Sincer sa-ti zic, nu stiu ce are telefonul tau.Si eu am tot Nokia 5230. Mie imi da eroare de conectare atunci cand semnalul e slab, ori la mine, ori la cel pe care vreau sa'l sun. Daca tie iti apare la fiecare apel te sfatuiesc sa te duci inapoi la firma de la care ai cumparat telefonul si sa rezolvati problema.Succes!

| maly_7288 a răspuns:

Buna! si eu am tot Nokia 5230... dar nu mi-a aparut niciodata asta. Ar trebui sa vb cu cineva de specialitate. Succes!