| Fisstic a întrebat:

am un telefon Nokia 5230 si vreau sa ii pun parola atunci cand il deblochez...cum sa fac ca am cautat prin setari dar nu stiu cum. Pls cum? Funda:*

Răspuns Câştigător
| DuTzZeLiAn a răspuns:

Salut! Eu detin un Nokia 5228 (asemanator) acum 2-3 saptamani am intrat in magazinul ovi (ovi store) si am vazut ca este o aplicatie care poti pune parola happy nu numai cand il blochezi sau il deschizi din buton si pe mesaje, galery etc. Sunt destule aplicati care pot face chestia asta dar Nokia 5230 nu detine aceasta optiune de a pune parola pe telefon happy! Sper ca ti-am raspuns la intrebar happy