| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon pe abonament, si am 350 MB, daca intru pe internet nu fac cost suplimentar nu? Imi ia din MB, nu? ...Cu alte cuvinte, nu platesc mai mult la factura daca mi se ia din MB?

2 răspunsuri:
| Molecula a răspuns:

Da, iti ia din MB. depinde de site-uri, unele ia mai mult altele mai putin, cand descarci jocuri/aplicatii consuma mai mult, daca ii consumi, ai grija sa nu mai folosesti in plus ca e scump la factura

| hurricaneX a răspuns:

Acei MB sunt pentru internet, cu cat intri mai mult pe internet cu atat acei MB iti vor scadea la 320 si tot asa pana la 0, dupa ce nu mai ai MB o sa faci cost suplimentar daca intri in continuare pe internet.