| raduking a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG GALAXY S I9000 si bateria mi se consuma repede, iar eu il tin la incarcat toata noaptea pentru ca dimineata sa fie bateria plina. E bine?

3 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

In general la smart phone-uri bateria se consuma repede (mai ales la telefoanele cu touch screen), dar depinde si cat de mult il folosesti si la ce il folosesti; de exemplu daca asculti muzica si te joci o groaza e normal sa se consume intr-o zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, e din cauza ecranului, ăla consumă bateria, știu, că și tatăl meu are. Știi în dreapta lateral sus ai un buton și îl ții apăsat să ți se blocheze ecranul și nu se mai consumă așa mult.winking

| Iulian123_3332 a răspuns:

Si mia mi se consuma repede, am un LG p500 si mi se consuma intr-o saptamana + oleaca de joaca