| gabriella_2666 a întrebat:

Buna am un telefon samsung get in touch, cu cablu de date, dar cand am vrut sa descarc niste poze in calculator nu-mi arata nimic pe ecran asa cun se intampla la camera foto. Nici in my computer nu e nimic schimbat cand am cablul de date conectat la calculator. Vreau un raspuns rapid. Ce pot face?

1 răspuns:
| dannyrutzii a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asta la un telefon Samsung gt-b3310, la mine era problema cablul de date, sau daca ai un telefon mai avansatc poate fi problema cum setezi cand il conectezi la pc, adica cand il conectezi, ar trebui sa iti apara: "Connect to Pc: disk drive; share mobile network..."
ceva de genul asta