| Andric a întrebat:

Buna, am un vape de tip Ego Aio si aseara am schimbat rezistenta la el, am pus 2 picuri de esenta in locul de infiletat cum mi s-a spus la magazinul de la care l-am achizitionat. Dar in momentul in care trag ma ustura foarte tare pe gat parca ma arde, de ce?

2 răspunsuri:
| Jhonny22 a răspuns:

Pai verifica voltajul rezistentei, vezi cat trebuie maxim, apoi voltajul bateriei happy de ex, daca pe rezistenta scrie max 18, tu trebuie sa pui max 18 happy

| Andric explică (pentru Jhonny22):

Păi rezistenta a venit in pachet cu vape-ul.