| deutza254 a întrebat:

Am vazut la mai multe persoana tenesi all star adica gen(nu erau de la all star). erau ceva gen desenate in creion adica smile'uri curcubee si ca fundal alb.as dori si eu doar daca putteti niste poze si unde as putea gasi in bucuresti asa la un pret rezonabil

1 răspuns:
| biancaa_3285 a răspuns:

Asta poti sa o faci la tine acasa
iti cumperi niste tenisi albi simpli din piata sau la magazin te duci acasa iei un creion sau niste carioce (mai bune sunt carioce; e) si iti desenezi ce vrei pe papucii tai noi
dar daca deja ai niste tenisi albi sau de alta culoare mai bine pentru tine nu mai cheltuesti bani degeaba
crede-ma eu am facut asta si merita
sper ca am ajutat
pup