| malika a întrebat:

am vazut mai demult un film si nu mai stiu cum se nume. Erau doi adolescenti ce se iubeau, si a venit o fata care il placea.Si s-a razbunat pe fata si a accidentat-o. Dar ei tot se iubeau. Cea care il placea pe baiat a ascuns lenjeria intima in masina baiatului care o condusese acasa iar cand fata a vazut s-a suparat pe baiat. S-au impacat iar cealalta fata a aruncat-o pe iubita baiatului in piscina, ea fiind paraliza in carucior iar baiatul a salvat-o...

1 răspuns:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Dragutza descriere:-D:-Ddar nu stiu filmul... dar daca o sa afli cum se cheama te rog sa-mi spui:-d