| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o piesa la Tv si nu mai stiu cum se numeste. Piesa era asa mai lenta iar in videoclip canta o femeie negreasa cu un barbat, cei doi cantau si in spaniola, iar la sfarsitul piesei femeia era intr-o rochie neagra si primi o servieta iar barbatul era in costum.Doar atata stiu...

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tiziano Ferro & Kelly Rowland-Breathe Gentle, spre sfârşit piesa e în italiană, Tiziano Ferro fiind un cântăreţ pop italian http://www.youtube.com/watch?v=inn6R3EHGI4