| skriil a întrebat:

am vazut si auzit de site-uri unde trebuie sa te inregistrezi sa iti faci un cont si apoi poti pune intrebari unde iti raspunde un medic sau cineva care te ajuta.site-uri de fete care au asa ceva in afara de noifetele.ro? funda. spuneti-mi pliz.(nu probleme de frumusete sau altceva, probleme in general)

2 răspunsuri:
| AllesSy a răspuns:

A sau am mai vazut o reclama pe net unde zicea ''intefete.ro'' nu am fost interesata atunci cand am vazut reclama dar tu poti sa dai sa vezi despre ce e vorba, sper sa fie ceva interesat, succes.

| princess01 a răspuns:

Exista o astfel de rubrica si pe site-ul www.csid.ro (ce se intampla doctore) sau pe site-ul www.sfatulmedicului.ro funda