| Anonima568 a întrebat:

.am venit vineri de la Bucuresti cu autocar simpa trans, si din pacate mi-am uitat o geanta acolo. Ce as putea sa fac sa o recuperez? Adica.mi-am dat seama de abia azi sad

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna la firma de transport, descrii geanta si daca a gasit-o soferul poate mai ai noroc

| Anonima568 explică (pentru suntserios):

Am sunat si a zis ca nu a gasit nimic. dar sunt 100% sigura ca acolo am uitat-o

| KatyyLWA a răspuns:

Ai putea sa suni la firma si sa intrebi...dar cred ca nu o mai recuperezi...