| anonim_4396 a întrebat:

Am visat aseara ca fostul meu prieten(de care m-am despartit acum o saptamana i cu care am avut o relatie de 2 ani si ceva)ma suna si imi spune sa ne intalnim. Dupa cateva minute ma suna iar si nu inteleg absolut nimic din ce vorbeste, dar imi dau seama ca nu mai poate sa ne intalnim, apoi inchide si imi trimite un mesaj cum sa ne intalnim sa ne mai zicem si noi la multi ani. Vreau sa spun ca dupa ce ne-am despartit nu ma mai cautat deloc.Imi puteti spune si mie ce inseamna visul acesta?

Răspuns Câştigător
| Oopsirinuca a răspuns:

Nu prea conteaza cate sanse i-ai acordat. Daca nu a stiut sa aprecieze, atunci nici macar nu trebuie sa dai importanta visului. Important este ca tu sa stii ca ai facut tot posibilul pentru a-i arata ca iti pasa.

3 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

În subconştientul tău nu te-ai împăcat încă cu despărţirea.
Vezi poate merge o a doua şansă happy
Noroc!

| baby_3369 a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Crede-ma ca i-am acordat 51454554544549944 de sanse.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru baby_3369):

Atunci dă-l dracu de vis şi dă-l dracu de nesimţit. Meriţi ceva mai bun.
Seară plăcută. happy