| anonim_4396 a întrebat:

Am Windows 7 si stiti ca acolo jos arata bara cu Start, browsere, etc. si am mutat din greseala bara in partea stanga a ecranului. straight face. Cum pot sa o pun din nou cum era? Fundaa.

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Dai click dreapta pe bara de star. la "bara de activitati"vei gasi "locatia barei de activitati ecran". Iti alegi de acolo.

| lpavel a răspuns:

Dai clic drept pe bara, clic proprietati, si alegi Locatia barei! Succes!

| Mandarinaa a răspuns:

Pur si simplu, o tragi in jos. Cu mouse-ul tinand apasat pe click stanga pe bara. Daca nu merge atunci da click dreapta pe bara acolo unde este, debifezi LOCK THE TASKBAR si apoi dai click stanga pe ea si o poti muta unde vrei tu.
Fundăă? :*