| UniverseIsMyLimit a întrebat:

Buna ^.^! Anul acesta am intrat la o scoala noua, si mereu cand merg pe holurile scolii baietii incearca sa-mi puna piedica (ei fiind pe a X-a iar eu doar a V-a :-\). De ce?

3 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Ca sa para interesanti.Asa sunt mereu cei mari.Treci mai departe si incearca sa ii ignori.Pana la urma vor inceta.

| MaliciousDeath a răspuns:

Cam redusi saracii daca la clasa a 10-a ei isi pierd timpul punand piedica unor copii de doar 10-11ani.Ignora-i,iar daca te deranjeaza, ai putea sa-i eviti.

| Lumeaîn3D a răspuns:

Aşa sunt băieţii, nu-i lua în seamă happy...În plus poate că le place cum arăţi şi vor astfel să le atragi atenţia big grin