| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta ma mut la alta scoala.Nu cunosc aproape pe nimeni, deci poate imi dati cateva sfaturi sa devin mai populara. Vreau doar sa am cat mai multi prieteni.

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Depinde de caracterul tau,depinde cat de sociabila esti. Incearca sa iesi la plimbari, in parc, la terase cu prietenele pe care ti-i le vei face, si astfel vei deveni mai cunoscuta, daca la acest gen de popularitate te referi.

2 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Pai ingrijeste-te mereu, imbraca-te mereu frumos, poarta-te frumos cu ceilalti.

| And4rr a răspuns:

Poi incearca sa fi tu.Imprietenestete cu o fata populara ea iti va arata prieteni ei.Tot ce trebuie sa faci este sa fi tu.