| dianaflor a întrebat:

Anume melodii din winamp nu imi merg, imi cere licenta pentru a le asculta.(asa apare acolo cand dau pe melodie) Mai demult mi-au mers dar acum nu, desi am mai schimbat versiunea programului. Stiti ce trebuie sa fac? Sau nu se mai pot asculta melodii de pe track (copiate) in winamp?
mersi!

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Asta inseamna ca melodiile sunt parolate incearca sa convertezi din cda (track) in mp3pe pc apoi sunt sigur ca iti va mergewinking