| Alexyne a întrebat:

Buna, ar putea sa sune ciudat dar nu prea stiu ce sa cred...acum 2 zile fratimiu s-a intors din Italia(suntem frati doar de pe mama), deci a spus ca era prin Austria iar aproape adormise la volan cand a auzit vocea lu taicaso care i-a spus "ai grija". Taicaso a murit cu 5 ani in urma, nu crede i s-a parut pentru ca era prea real parca era langa el a si tresarit. Oare e vorba de o fantoma?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i vorba de nici o fantoma, ca alea nu exista, ci de subconstientul lui, care l-a trezit.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e o fantoma, totul provine din subconstientul lui. Stia ca trebuie sa fie atent, de acolo provine vocea.