| B3happy a întrebat:

Are cineva de pe-aici o pagina cu peste 5000 de like-uri pe facebook? Faza e ca mi-am facut o pagina noua si vreau o admina alaturi de mine, care sa-mi poata face pub si de pe o pagina mai mare. ca in general paginile mari nu prea fac publicitate celor mici. Daca vrea cineva, v-as ruga frumos sa-mi spuneti! Funda.

1 răspuns:
| Alyyyna a răspuns:

Buna...Daca chiar doresti te pot ajuta eu.detin o pagina numita Lacrima De Aur-Tear Of Gold dar are doar 1.242 like-uri dar in schimb este activa... daca chiar doresti sa te ajut lasa-mi link-ul sau numele paginii tale sau contacteaza-ma la id-ul lacrima_deaur@yahoo.com te astept