| dd17 a întrebat:

Are cineva idee cum pot conecta iphone ul la tv (Samsung smart) prin oglindire ecran? multumesc!

2 răspunsuri:
| SoRyNa512 a răspuns:

Buna!

Pai. Sunt doua moduri. Depinde de ce telefon ai. Prima metoda: Este de undeva din setari. Intri in setari si undeva pe acolo vei gasi Screen Mirroring. Daca nu gasesti poti cauta in bara de cautare din setari.
A doua metoda este printr.o aplicatie. Pe Google Play gasesti zeci de aplicatii de genul! Eu una nu am incercat cu aplicatii pentru ca pot folosi prima metoda. Pentru a gadi in App Store astfel de aplicatii trebuie sa scrii in bara de cautare "Screen Mirroring" si iti vor rezulta o gramada de aplicatii!

Sper ca ti.am fost de ajutor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SoRyNa512):

Merge doar cu Apple tv box happy atat