| SlowLikeSnow a întrebat:

are legatura cu hi5...nu stiu ce am setat dar nu mai primesc cereri de prietenie si poate ca o sa spuneti ca nu-mi da nimeni cerere dar nu e asa ca a incercat o fata sa-mi trimita cerere si ii spune ca nu accept cereri... ce pot sa fac? multumesc mult, fundawinking

Răspuns Câştigător
| SfarsitDeDrum a răspuns:

-pai intri pe hi5.
-dai pe cont
-confidentialitate sau este in partea dreapta administreaza setarile de confidentialitate
-la setari de mesagerie si email dai pe primul si pe sageata in jos si pui celalt [primesc solicitari de adaugare pe liasta de pr de la orice utilizator

sper ca ti-am fost de folos!:*
cea0o!>big grin