| gingergirl1 a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor! Daca va uitati la intrebarile anterioare o sa vedeti ca am vorbit despre un baiat! Asa...o mica reconstituire! Eu sunt amica cu cel mai bun prieten al varului meu! Ma rog,o colega a spus cam la toata lumea ca eu sunt cu el(pentru ca sa le faca in ciuda unor fete pe care eu le consideram prietene) dar eu nu sunt cu acel baiat,in fine cand a aflat nu s-a suparat!
Dar nu asta e problema! La doua fete de la mine din clasa le place de el si acum ele nu ma mai suporta deloc! Ma vorbesc pe la spate! De exemplu mi-a spus o alta colega ca una din acestea a zis "Frate, cum sa fie x cu y? "y fiind eu! "si daca e cu ea sta doar ca sa isi bata joc de ea!" adica eu.Si azi vorbeau despre mine si ziceau ca sunt urata si proasta si etc etc etc!
Dar eu nu pot sa inteleg un lucru! Cum se poate schimba cineva pentru ca sta la mijloc un baiat! Stiti,eu eram buna prietena cu aceste doua fete inainte! Ieseam afara cu ele,vorbeam mereu la scoala! Si acum nu ma mai pot suferi Cum vine asta?
Voiam sa inteb daca a mai fost cineva intr-o situatie asemanatoare, si cum ati facut fata barfelor lor? happy

1 răspuns:
| miyhaiboss a răspuns:

Eu sunt baiat si stiu cum e majoritatea fetelor sung geloase si ca sa nu se consume mai bine se gandesc ca x sta cu y doar ca sa o ia la misto dar nu e asa si ele sunt asa rele doarece sunt geloase ca poate tu esti mai frumoasa decat ele si ca ai avut tupeu