| Bianca_3626 a întrebat:

Bunahappyas avea nevoie de un sfat. Peste cateva zile am banchetul de clasa a 8 a.Si imi place de un baiat care va fi si el acolo. As vrea sa-i pot spune ca il plac, dar nu prea stiu cum sa-l abordez. Ce sa-i spun, cum sa-i spunhappy Ma puteti ajuta?happy

1 răspuns:
| claudiu11112 a răspuns:

Pai uite ce ar trebui sa faci: te duci la el si al intrebi ce face dupa ai zici pur si simplu la ureche auzi sti eu te plac foarte mult si as vrea sa fii cu mine daca zice da e ok si o sa fii cu el daca zice nu ai zici ok sper sa te mai gandesti