| Morincet a întrebat:

Buna.As avea niste intrebari simple despre majorate:cati bani se pun de obicei? Banii sau plicul se dau cand ajungi? Si orice informații in plus sunt bine venite

Răspuns Câştigător
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

1. Depinde de starea ta financiară și de cea a persoanei la care mergi. Eu zic că o sută de lei sunt suficienți.
2. De obicei, banii se dau împreună cu cadoul, care se dă când ajungi.

2 răspunsuri:
| IgnatVictor a răspuns:

Bună!
De obicei, la majorat, se oferă în jur de 100 de lei. Poți să pui banii în plic și să îi oferi sărbătoritului/sărbătoritei, alături de un mesaj frumos.

| Catrice a răspuns:

1000 lei boss nici nu se pune problema de mai puțin ca doar o data în viata ești major.