| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as avea si eu 2 intrebari:
1.Peste 2 saptamani este ziua mea si sunt destul de slabuta, in sensul ca picioarele nu sunt lucrare si muschii mei sunt cam "desumflati"laughing.
Merg la sala de 12 zile si nu prea vad cine stie ce rezultate, dupa cate "sedinte" de fitness se vor vedea rezultatele? Ma intereseaza pentru coapse si muschii de deasupra gheznelor.
Si ce exercitii pot face pentru coapse? Si acasa dar si la sala de fitness.
Credeti ca daca merg in fiecare zi timp de 2 ore la sala reusesc sa-mi mai "umflu" partea aceea de la coapse deoarece daca nu am m-ai facut sport s-a format acea "paranteza" si este cam de 3 cm?
2.S-ar vedea urat daca mi-as lua o rochie foarte scurta tinand cont ca am "paranteza aia"?
Daca nu m-am gandit sa-mi cumpar o rochie neagra foarte scurta(asta insemnand pana la fund) si sa-mi iau un dres gen plasa si niste sandale.Credeti ca s-ar vedea frumos?
Va rog fara raspunsuri date la misto.

4 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Picioarele mele sunt aproape cum sunt ale Danielei Crudu(spun aproape deoarece nu sunt chiar asa"departate", eu in partea de sus a coapselor pe interior am "picioarele apropiate", paranteza este numai de la genunchi pana aproape de zona de sus a coapselor)
http://www.showbiz.ro/......poze/foto2

| Mwha a răspuns:

Eu as zice sa nu-ti iei o rochie asa scurta. Ai parea descreierata si cam parasuta.

| DenysaLove a răspuns (pentru Mwha):

De ce descreierata?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Nu ai picioarele urate. le ai subtiri..cum poti sa spui asa ceva?
Renunta la dres. daca ilvreai neaparat atunci poarta pantofi, nu sandale.
pa-pa