| LovellyAngel a întrebat:

As avea si eu nevoie de niste sfaturi in legătura cu balul bobocilor si concursul de Miss.
Am 2 mari probleme: Vorbesc foarte repede si cand am emoții mă balbai, si nu stiu ce pot face la proba de talent ( vreau ceva original ).
La probele de dans o sa muncesc si sunt sigura ca voi reuși sa fac destul de Bine... Dar nu stiu cum sa trec peste problemele de mai sus.
Mă puteti ajuta? Imi puteți povesti experientele voastre sau ale altora?

1 răspuns:
| IMCA a răspuns:

Ai incredere in tine! Gandeste-te ca daca intr-adevar vrei ceva, poti! si o sa-ti reuseasca orice iti propui. La proba de talent poti sa faci o coregrafie pe o melodie cunoscuta, ritmatabatting eyelashes