| alinutzacodruta a întrebat:

As dori niste site-uri cu povesti de dragoste cat mai siropoase daca se poate big grin ador sa citesc :X:X

5 răspunsuri:
| Anonimusss a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine o carte sau mai bine zis o serie de carti.In care se imbina iubirea, actiunea si supansul. Mie mi-a placut extrem de mult si as mai dori sa citesc si volumul 5 daca ar exista. dar. din pacate exista doar 4 volume.Si cum spuneam aceasta serie de carti se numeste Amurg. poate ai auzit de ea:X:X:X

| GreenSku11 a răspuns:

Buna, iti recomand wattpad. Gasesti atat povesti de dragoste, cat si povesti din celelalte categorii. http://www.wattpad.com/stories/romance