| alexia222 a întrebat:

As dori niste tratamente naturiste pentru indesirea parului si tratamente impotriva caderii parului...multumesckiss

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Funda pentru ingerinfrint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tratamentele cu cel mai mare randament se obtin cu amestecuri din uleiuri: de aragan, ricin, masline, se mai poate folosi si vitamina A, sau E toate uleioase.
Te pup!

| rihanna7865 a răspuns:

Pai eu am incercat uleiul de ricin e chiar foarte bun mai ales in combinatie cu un masaj capilar in fiecare seara cate un masaj si odata pe saptamana sa te dai cu ulei de ricin happy multa bafta:*