| Andreyutza29 a întrebat:

As dori sa aplic la o facultate de it sau contabilitate din Bucuresti. Inca nu sunt decisa. Imi puteti spune niste facultati de stat cu aceste specializari si ce medie de admitere au?
Inca nu sunt foarte decisa.In principiu as merge pe it.Am note bune la informatica,dar am auzit ca la facultatea se it e foarte greu si super diferit de ceea ce am facut pana acum.
Va rog, spuneti-mi parerea voastra! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cea mai ok facultate pe care as vedea-o pentru tine si care chiar e de viitor daca iti dai silinta e cibernetica de la ASE.Garantat! Insa iti trebuie medie mare la bac, peste 9.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa ne spunem noi parerea? este viata ta si va fi cariera ta, tu ti o asumi nu noi.