| chri a întrebat:

Buna as dori sa comand ceva de pe ebay. ati mai cumparat de pe acest site? este sigur?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Site-ul in sine e exact ca si okazii.ro numai ca la un nivel mai inalt.Nu e 100% sigur pentru ca e doar un site unde sunt selleri care isi vand propriile produse.Ca sa fii sigur cauta selleri care au peste 90% calificative pozitive.
Cand comanzi, sfatul meu e sa cauti selleri din Europa ca sa-ti ajunga coletul direct la posta sau in cutia postala. Daca nu sunt din Europa trebuie sa ridici coletul de la posta vamala si sa platesti niste taxe in plus.Plata se face in avans prin paypal si numai dupa ce va avea banii in cont iti va trimite coletul.
E cam complicat, roaga-i pe parinti sa te ajute daca vrei sa comanzi ceva.

1 răspuns:
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Da este bun site bun.Nu ai de ce sa iti faci griji.Te pup:*