| DelphhiN a întrebat:

Buna as dori sa dau 20kg in 3 saptamani ce ar trebui s fac? am inceput sa beau ceai de slabit si sa mananc cate un mar e zi. o sa slabesc?

2 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

In primul rand 20 kg in 3 saptamana. e inposibil. de fapt ar fi posibil dar ar dauna sanatatii foarte grav.Incearca sa mananci mai sanatos... sa bei multe lichide, cel putin 2\3 litri si incearca ca dupa ora 18:00 sau 20:00 cum poti rezista tu sa nu mai mananci tu. Exista o dieta cu inghetata cauta pe Gogle. sper ca te-am ajutat Succes.big grin

Răspuns utilizator avertizat