| martilini a întrebat:

Buna happy as dori sa ii fac prietenul meu o farsa. Idei?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| BrunetteClaudia a răspuns:

Pentru 1 aprilie?

nu-mi dau seama exact, dar banuiesc ca esti fata.nu ai poza si mna.
in caz ca ti-ai inceput viata sexuala cu el, spune-i ca esti insarcinata.

| firefoxy a răspuns:

Eu am facut asta cu niste colegi unui alt coleg.L-am lipit cu aracet de scaun si de creion, am scris pe pereti si am dat vina pe el si el a trebuit sa stearga, i-am pus pioneze pe scaun si in ghiozdan si s-a intepat(il uram mult pe acel coleg).Si cand am vrut sa ne distram toti...Am pus pioneze pe holul scolii si ne uitam la cine calca(din pacate a calcat si profu nostru de mate).

| IoanaAndrei a răspuns:

Cand i-o sugi poti sa i-o musti. Pe bune. N-o sa se supere.