| Bubbico a întrebat:

As dori sa imi iau unul dintre urmatoarele parfumuri de la avon : perceive, incandessence sau far away. Mie in general imi plac aromele usor dulci, adica dulci, dar nu sufocante (de exemplu, tot de la avon Simply Because sau, de la oriflame, parfumul London ). Pe care mi-l recomandati?

Răspuns Câştigător
| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Mi-e din parfumurile pe care le vrei... ti l-as recomanda pe incandessence big grin big grin

1 răspuns:
| FrumoazaD a răspuns:

Eu ti-as recomada tot un parfum de la avon.Se numeste Up to you.Este dulce, il am eu acum. Daca vrei sa alegi dintre acelea ti-as recomanda Far away