| PoUfOuLeTe a întrebat:

As dori sa imi recomandati o carte insa care are mai multe volume(nu vreau cu vampiribig grin) fundita

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Buna, poti citi Gazda de Stephenie Mayer... nu e cu vambiri e cu suflete si cartea pune in valoare "omenia". Este o carte foarte faina si din cate am inteles eu va aparea si continuarea... e genu sf happy.
A doua e Ingerul Noptii de Becca Fitzpatrick e o carete care iarasi se inparte in mai multe volume al doilea este inca in curs de traducere la noi in tara, pimul volum il poti gasi in librari. Cartea este despre un inger cazut si o adolescenta obisnuita, si povestea lor de dragoste deloc fericita happy...