| nicol20 a întrebat:

Buna as dori sa ma ajutati daca puteti vreau sa imi scot pozele de pe telefon pe laptop si nu pot nici cu cablu de date banuiesc ca am nevoie de un program mentinez ca telefonul meu este samsung gt 3300k va multumesc

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Daca ai bagat cablul in telefon si laptop si-ti cere programul de instalare atunci intri pe site-ul de la Samsung si-l descarci samsungmobile.ro.Daca ai probleme poti suna si la Samsung sa-i intrebi.Nu se gaseste cd de instlare de cumparat ca i-am intrebat ca si eu tot Samsung am, dar nu am internet la calculator.Iti urez mult succes! Se mai pot scoate pozele daca ai card la mobil si cumperi un cititor de carduri sau prin bluetooth.Incearca cu cablu daca tot ai.

| Alexandra_7889 a răspuns:

Iti garantez eu ceva care merge sigur du-te la magazinele specializate de telefoane si cerele un stik care se numeste bluetooth
sa stii ca merge perfect
si mai mult de 30 de lei nu este
pooop
'winking
take care