| AlexBoca a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu daca imi cumpar un iphone 4 din U. S. A. stie cineva : eu am orange si am auzit ca una dintre retelele at&t sau T-mobile functioneaza ca si Orange nu stiu care imi puteti spune? si as mai dori sa stiu daca il cumpar si e unlock imi merge cartela mea de orange in el daca am romingu activat?

1 răspuns:
| Alice a răspuns:

Cred ca T-mobile functioneaza. Uite am o colega cu iphone 4 din america, si crede.ma trebuie dus la decodat:* Dar cred ca merge di T-mobile